- Discount up to 5% for first purchase only this month.
Wireless Sex Machine – Vibrating, Heating, Thrusting is the most advanced sex machine you have seen until now. This machine is flooded with features and can easily replace any man. The whole machine consists of 5 different parts.
KEY FEATURES
| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon+ABS+TPE |
| Colour | Flesh + Black |
| Machine Size | 161 x 56 mm |
| Dildo Size | 174 x 38 mm |
| Weight | 550g |
| Battery | Polymer Battery |
| Thrusting Patterns | 7 kinds |
| Vibrating Patterns | 7 kinds |
| Remote Control | 12M |
| Heating Temperature | 37°C-42°C |
| Waterproof | Yes |
| Package Including | Machine*1, Dildo*1, USB Cable*1, Remote Control*1, Manual Book*1 |
| Advance Payment | Rs. 500 |
HOW TO USE
1) Before Using Please Full Charge The Product
White light flashes during charging. It keeps blinking while charging. Stop blinking when fully charged.
2) Assemble The Sex Machine
Open the top cup of the machine and rotate to the left when you hear “Click” The Dildo has been fixed on the machine. Rotate to the right to get off the Dildo on the machine.
3) Assemble The Suction
Connect the suction and the machine. Please use the suction in the glazed surface, and adjust the angle you want.




