- Discount up to 5% for first purchase only this month.
Tired of using your hand? Experience sexual bliss with the Shower Cup Suction Rotating Masturbator – the most pleasurable automatic male stroker that delivers incredible orgasms through lifelike oral sensations.
With a soft, stretchy silicone sleeve lined with dozens of stimulating nubs, this male masturbator rotates and sucks your penis thanks to dual motors that mimic mouth and tongue motions feels like getting a blowjob. 7 modes allow you to customize the intensity of the stroking, spinning, and vacuum suction for toe-curling solo sessions. Fully waterproof, take this stroker into the bath or pool for wet and wild hands-free fun.
KEY FEATURES
| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | ABS+TPE |
| Colour | Black & Red |
| Length | 25 cm |
| Width | 8 cm |
| Suction Modes | 7 |
| Rotation Modes | 7 |
| Power Source | USB |
| Controller | In Built Button |
| Noise | <65db |
| Weight | 670g |
| Package Content | 1 Masturbator + 1 Charging Cable + 1 Earplugs + 1 Manual |
| Advance Payment | 500 |



