- Discount up to 5% for first purchase only this month.
Now you can get a unisex prostate massager which is an ultimate experience of stimulation. This premium vibrating massager comes with a remote control for use so that you can have all the fun without any hassle of controlling the toy again and again.
This luxurious prostate massager comes with an additional feature that helps in holding balls when used by a guy for stimulation. It’s prostate massager also has multiple vibration systems to give you extra pleasure. On top of that, the massager also provides a heating feature which gives a realistic feel of the penis in the prostate area.
KEY FEATURES
| Material | Silicone |
|---|---|
| Feature Type | Prostate Massager |
| User Gender | Unisex |
| Color | Black |
| Total Length | 14 cm |
| Total Width | 15 cm |
| Insertable Length | 10 cm |
| Insertable Width | 3 cm |
| Vibration | 7 Frequency |
| Charger | USB Charging |
| Heating | Yes |
| Waterproof | Yes |
HOW TO USE
- Charge the product fully before use.
- Clean it with a cloth or tissue.
- Apply lube for easy insertion into intimate parts.
- Clean the product thoroughly after use.




