- Discount up to 5% for first purchase only this month.
Product Specification
| Height | 210 mm |
| Enlargement Size | 200 mm |
| Size | 200 mm |
| Diameter | 60 mm |
| Color | CLEAR Transparent |
| Brand | Horny Prime Nutrition |
| Weight | 150 gm |
| Feature | Trigger pump handle allows easy pumping action with little effort. Uniquely designed for a better g |
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
Product Description
You can even check products on live Whatsapp video calls…
We Have Allied Offices In Singapore & UAE Dubai Also…
Discreet Private Box Delivery In India In Just 5 Working Days
C.O.D. Also Available After Booking Your Order…
Additional Information
| Production Capacity | 100 |
| Packaging Details | Very Easy to Use 1-Press Quick-Release Button Handle Squeeze-Pump Offers Better Control Over Suction Strength Anti-slip cylinder surface Accommodates Up to 20 cm In Length Penis Tube Length: 21cm with Inner Diameter of 6 cm Material: ABS Plastic + Silicone (User-Friendly and Comfortable) Hand Handle Size:21.5cm x 6cm/8.46″ x 2.36″(approx) * Discreet packaging |







