- Discount up to 5% for first purchase only this month.
Get ready for the ultimate pleasure experience with the Magic Box 2-In-1 Licker + Egg Vibrator! Made from top-notch ABS and silicone materials, this Licker, measuring 5 cm long and 2.5 cm wide, delivers precise and enjoyable stimulation to your sensitive areas. Meanwhile, the Egg, 5 cm long and 2.5 cm wide, is perfect for both internal and external pleasure.
This vibrator has 10 different vibration modes and its unique dual-action sensation combines licking and vibration at same time offering unbeatable pleasure. Its 63 cm long wire and USB direct connect power makes charging and usage effortless. Plus, its versatility ensures both vaginal and anal pleasure.
KEY FEATURES
| Material | ABS + Silicone |
|---|---|
| Color | Purple |
| Licker Length | 5 cm |
| Width | 2.5 cm |
| Egg Length | 5 cm |
| Egg Width | 2.5 cm |
| Wire Length | 63 cm |
| Power Source | USB |
| Vibration | Yes |
| Vibration Modes | 12 |
| Noise | <50db |



