- Discount up to 5% for first purchase only this month.
Extra dotted penis sleeve with a strong vibrating bullet for men. The sleeve is reusable and 100% waterproof. It comes with different dot patterns for a great surprise to your partner. Extra Dotted Penis Sleeve With Vibrating Bullet also increases the girth of your penis and helps in increasing sex time.
KEY FEATURES
| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Transparent |
| Length | 13.5 cm |
| Width | 3.8 cm |
| Body Parts | Penis |
| Vibration | Yes |
| Waterproof | 100% |
| Weight | 100 g |
HOW TO USE
Extra Dotted Penis Sleeve With Vibrating Bullet is extremely simple to use.
Unpack the product and insert the vibrating bullet into the sleeve.
Wear it on your erect penis and use it while having sex.
Note: It is more fun to use this product with lubricant. For this product, use only water-based lubes which you can also buy from our website.
Cleaning instructions: The sleeve can be cleaned with tap water but make sure not to put any water on the vibrating bullet. You can also use a sex toy cleaner to ensure the best hygiene standards.


