- Discount up to 5% for first purchase only this month.
Presenting your hidden pleasure partner, the corn-shaped Discreet Vibrator! Made from premium ABS and silicone, it’s easy to clean and gentle on the skin. Your go-to vibrator for clitoris, G-spot, anus, nipples, and vagina stimulation is this one. Because of how silent it is, you may enjoy it privately.
KEY FEATURES
| COD Available | Yes |
|---|---|
| Colour | Yellow |
| Length | 12 cm |
| Width | 3 cm |
| Circumference | 9.5 cm |
| Vibration | Yes |
| Power Source | 1 X AAA (not included) |
| Noice | Very Low |
| Waterproof | Yes |


