- Discount up to 5% for first purchase only this month.
Crystal Clear Penis Sleeve with Strong Grip is made of silicone and smooth texture on the top to ensure unstoppable smooth sex encounters. It helps in increasing sex time by controlling blood flow in penis nerves.
KEY FEATURES
| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Transparent |
| Length | 13.5 cm |
| Width | 3.4 cm |
| Body Parts | Penis |
| Waterproof | 100% |
| Weight | 100 g |
HOW TO USE
Crystal Clear Penis Sleeve with Strong Grip is extremely simple to use.
Unpack the product carefully.
Wear it on your erect penis and use it while having sex.
Note: It is more fun to use this product with lubricant. For this product, use only water-based lubes which you can also buy from our website.
Cleaning instructions: The sleeve can be cleaned with tap water. You can also use a sex toy cleaner to ensure the best hygiene standards.


