- Discount up to 5% for first purchase only this month.
Triple the Pleasure with the Meethi Pro Innovative Multipurpose Vibrator. Feel stimulation inside and out with the meethi pro – the vibrator that delivers 7 powerful vibration modes, 7 flapping tongue sensations, and a bunny for external pleasure. This triple-threat sex toy is designed to hit all the right spots with:
Bring new heights of customized pleasure into the bedroom and spice up solo play. The hollow shaft allows the flapping tongue to move freely so it can find that sweet spot. With 100% waterproof silicone construction, take the fun from the sheets to the shower seamlessly.
KEY FEATURES
| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon + ABS |
| Color | Red |
| Length | 25 cm |
| Insertable Length | 14 cm |
| Width | 4 cm |
| Vibration Modes | 7 |
| Flicker Modes | 7 |
| Sucking Modes | 7 |
| Power Source | Magnetic USB |
| Controller | In Built Button |
| Charge Time | 90 min |
| Operate Time | 60 min |
| Waterproof | IPX6 |
| Noise | <50dB |
HOW TO USE
- Long press on ON/OFF button for 2 seconds to get into standby mode
- Short press the vibrating button to start the first vibration mode, and press again to switch to the next vibration mode. The eighth mode is standby mode(without vibrating)
- With standby mode, short press the tickling button to start the first tickling mode, and short press to switch to the next ticking mode. There are 7 different modes
- With standby mode, short press the sucking button to start the first sucking mode, and short press to switch to the next sucking mode. There are 7 different modes.
- Long Press for 2s on the ON/OFF button to turn off the vibrator



