- Discount up to 5% for first purchase only this month.
This entertaining tongue vibrator is a powerful magical wand. It offers nine vibrating and nine licking modes. It is 4 cm in width and 19.5 cm in length. This wand is intended to give you a great deal of pleasure. Its size, shape, and special two-end use make it comfortable to grasp and guarantee optimal comfort while you play. This vibrator gives countless options for intensity and exploration thanks to its several licking and vibrating settings. The Blossom wand satisfies all your needs, regardless of your preference for mild or powerful feelings.
KEY FEATURES
| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Color | Random |
| Length | 19.5 cm |
| Width | 4 cm |
| Weight | 160 g |
| Vibration Modes | 9 |
| Licking Modes | 9 |
| Power Source | USB |
| Controller | In Built Button |
| Charge Time | 2 Hours |
| Use Time | 1.5 Hours |



